2006 - Kaktusbike Svätojurský Blesk

Cieľ na asfaltke pred horárňou Biely Kríž

Muži do 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Obec Čas
1 1 35 Ježko Ivan 78 Bratislava 0:17:55
2 2 13 Mitošinka Róbert 82 Ostrov 0:18:22
3 3 14 Černička Tomáš 80 Trenčín 0:18:55
4 6 28 Katuša Michal 86 Bratislava 0:19:45
5 8 42 Bordáč Marián 83 Bratislava 0:19:50
6 9 30 René Valent 89 Bratislava 0:19:52
7 10 36 Vetrák Robert 77 Bratislava 0:19:57
8 12 45 Klinko Martin 80 Cyklo Slovakia 0:20:20
9 16 2 Chrappa Richard 89 CK Svätý Jur 0:20:56
10 17 1 Berec Patrik 88 CK Svätý Jur 0:21:59
11 19 4 Izák Ondrej 89 Bratislava 0:22:16
12 24 39 Wachs Martin 90 Bratislava 0:22:38
13 25 17 Jursa Andrej 76 Bernolákovo 0:22:45
14 28 44 Matiašovský Andrej 86 Pezinok 0:25:29
15 31 10 Kresánek Anton 85 CK Svätý Jur 0:27:04
16 35 8 Ochotnícky Matúš 79 Svätý Jur 0:28:17
17 36 19 Buda Pavol 86 Svätý Jur 0:28:19
18 42 5 Hergott Ján 80 Svätý Jur 0:31:29
19 43 38 Wachs Patrik 94 Bratislava 0:31:57
20 50 33 Tesár Vlado 76 Svätý Jur 0:37:19

 

Muži od 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Obec Čas
1 4 16 Brida Milan 59 Bratislava 0:19:10
2 5 25 Babka Milan 69 Bratislava 0:19:40
3 7 18 Nociarik Štefan 70 Zvolen 0:19:50
4 11 15 Škopek Gustáv 59 Bratislava 0:20:00
5 13 24 Bačík Peter 66 Dukla Bratislava 0:20:40
6 14 34 Reingráber Miro 66 CK Svätý Jur 0:20:41
7 15 20 Procházka Peter 62 Bratislava 0:20:50
8 18 40 Wachs Róbert 66 Bratislava 0:22:14
9 20 7 Graňák Ján 51 Bratislava 0:22:18
10 21 23 Hruška Štefan 58 Bratislava 0:22:18
11 22 37 Tahotný Jozef 59 Bratislava 0:22:19
12 23 3 Polák Robert 55 Malacky 0:22:28
13 26 22 Juhás Robert 70 Sport report 0:24:26
14 27 48 Helembay Jaroslav 67 CK Svätý Jur 0:25:09
15 30 26 Malatín Juraj 69 RCP team 0:26:22
16 33 51 Graus Michal 66 CK Svätý Jur 0:27:23
17 34 11 Remenár Milan 69 Senec 0:28:11
18 37 9 Kresánek Anton st. 56 CK Svätý Jur 0:28:31
19 38 12 Šlosár Martin 70 Senec 0:28:45
20 39 21 Pažický Ľudovít 69 RCP team 0:29:05
21 40 41 Erben Otto 38 Bratislava 0:29:35
22 41 50 Lačok Milan 63 Pezinok 0:29:36
23 48 31 Veselovský Jaroslav 60 Pezinok 0:35:50

 

Ženy do 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Obec Čas
1 29 27 Fajtová Stanislava 84 Bratislava 0:26:10
2 32 29 Ondrášiková Zuzana 88 Bratislava 0:27:06
3 45 49 Grausová Alena 72 CK Svätý Jur 0:33:45
4 49 6 Baumlová Karin 90 Bratislava 0:36:32
5 51 32 Lahová Dušana 79 Svätý Jur 0:39:55

 

Ženy od 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Obec Čas
1 44 47 Helembayová Jana 68 CK Svätý Jur 0:32:28
2 46 43 Palečková Monika 65 Stupava 0:35:12
3 47 46 Hupková Darina 59 CK Svätý Jur 0:35:13

 

Juniori

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Obec Čas
1 9 30 René Valent 89 Bratislava 0:19:52
2 16 2 Chrappa Richard 89 CK Svätý Jur 0:20:56
3 17 1 Berec Patrik 88 CK Svätý Jur 0:21:59
4 19 4 Izák Ondrej 89 Bratislava 0:22:16
5 24 39 Wachs Martin 90 Bratislava 0:22:38
6 43 38 Wachs Patrik 94 Bratislava 0:31:57
Hlavný partner
Partneri