2007 - Kaktusbike Svätojurský Blesk

Výsledky

Juniori

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Klub/obec Čas
1 3 95 Wachs Martin 90 Dukla Ba 0:21:31
2 26 58 Ochotnícky Jakub 91 Svätý Jur 0:29:30
3 27 70 Firgánek Juraj 93 Stupava 0:30:13
4 43 57 Žebok Erich 92 Svätý Jur 0:31:09
5 36 66 Lačok Jakub 94 Pezinok 0:35:23

 

Juniorky

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Klub/obec Čas
1 24 56 Milotová Adriana 94 CK Vendy Senica 0:29:13
2 43 87 Berecová Veronika 90 Pezinok 0:39:53

 

Muži do 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Klub/obec Čas
1 2 76 Berec Patrik 88 CK Svätý Jur 0:21:11
2 3 95 Wachs Martin 90 Dukla Ba 0:21:31
3 5 80 Machyniak Pavel 76 CK Falange 0:22:27
4 6 79 Galvánek Ján 83 Bratislava 0:22:34
5 10 89 Tančibok Tomáš 85 Trnava 0:23:45
6 14 73 Trančík Tomáš 81 Bratislava 0:24:40
7 16 81 Buda Pavol 86 Svätý Jur 0:25:44
8 19 69 Bukovčan Ivan 78 Bratislava 0:26:55
9 21 55 Csoka Jozef 77 Sereď 0:27:27
10 23 62 Mojzeš Matej 85 Gagarín 0:29:06
11 26 58 Ochodnícky Jakub 91 Svätý Jur 0:29:30
12 27 70 Firgánek Juraj 93 Stupava 0:30:13
13 30 57 Žebok Erich 92 Svätý Jur 0:31:09
14 31 61 Nágl Peter 85 Gagarín 0:31:38
15 33 60 Máčai Marcel 83 Gagarín 0:32:12
16 37 66 Lačok Jakub 94 Pezinok 0:35:23
17 46 75 Ochotnícky Matúš 79 Svätý Jur 0:44:37

 

Muži od 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Klub/obec Čas
1 1 97 Babka Milan 69 Dukla Ba 0:20:12
2 4 88 Procházka Peter 62 CK Falange 0:22:06
3 7 64 Tahotný Jozef 59 Loko Rača 0:22:35
4 8 90 Nociarik Štefan 70 CK Falange 0:22:35
5 9 96 Wachs Róbert 66 Dukla Ba 0:23:31
6 11 59 Milota Miroslav 70 BKP 0:23:47
7 12 82 Hruška Štefan 58 Dukla 0:23:53
8 13 72 Škvarka Radovan 66 PR Sport Bratislava 0:24:21
9 15 86 Cisár Miroslav 69 Svätý Jur 0:25:04
10 17 98 Báčik Peter 66 Dukla Ba 0:25:53
11 18 54 Kirdaj Ján 62 SCK Ďumbier 0:26:54
12 20 92 Juhás Robert 70 Sport Report 0:27:24
13 22 65 Hergott Vladimír 58 Svätý Jur 0:28:24
14 25 77 Hrubý Dušan 59 Pezinok 0:29:30
15 28 83 Belzár Peter 63 CK Kolečko 0:30:52
16 29 74 Trubač Karol 64 Bratislava 0:31:04
17 32 68 Lačok Milan 63 Pezinok 0:32:03
18 38 91 Veselovský Jaroslav 60 Pezinok 0:36:30
19 40 63 Kučera Roman 64 AŠK Pezinok 0:38:29
20 42 71 Firgánek Luboš 59 Stupava 0:39:37
21 44 78 Oravec Ľuboš 66 Svätý Jur 0:42:25
22 45 67 Szucs Ervín 67 Dolný Štál 0:43:05

 

Ženy od 35 rokov

Poradie Celkové poradie Št. číslo Meno Ročník Klub/obec Čas
1 34 84 Belzárová Renáta 64 CK Kolečko 0:33:17
2 35 85 Madarásová Jana 61 Bratislava 0:34:22
3 36 93 Grausová Alena 72 CK Svätý Jur 0:35:01
4 39 53 Repčíková Drahoslava 54 Modra 0:36:35
5 41 94 Hupková Darina 59 CK Svätý Jur 0:38:46
Hlavný partner
Partneri