2010 - Kaktusbike Svätojurský Blesk

Video od Miroslava Plevčíka

Výsledky:

Muži 18-39 rokov

 poradie
kategória

poradie
celkové 
št. číslo   meno ročník  klub/obec 

čas 

1 1 992 Harceg Peter 1978 Partizánske 0:18:20
2 2 984 Wachs Martin 1990 Dukla Bratislava 0:18:27
3 3 993 Harceg Ivan 1978 Partizánske 0:19:17
4 5 979 Babač Lukáš 1985 VK Sĺňava Piešťany 0:19:27
5 6 922 Voltemár Karol 1983 Bratislava 0:19:31
6 10 989 Šcasnár Martin 1975 Loko Rača 0:19:42
7 15 940 Konopka Ľubomír 1981 Bratislava 0:20:17
8 17 991 Horváth Miroslav 1981 Bratislava 0:20:32
9 18 926 Gréser Tomáš 1988 Merida Biking Team 0:20:45
10 20 546 Machyniak Pavel 1976 CK Falange 0:21:02
11 21 970 Námer Pavol 1987 Triax 3 Klub 0:21:08
12 22 974 Vančo Matúš 1989 VK Sĺňava Piešťany 0:21:18
13 23 988 Richard Kotouč 1976 CK Falange 0:21:28
14 24 530 Šimo Dušan 1981 Handlová 0:21:31
15 25 938 Podivínsky Richard 1988 Bratislava 0:21:37
16 26 544 Tančibok Tomáš 1985 Trnava 0:21:39
17 27 939 Izák Ondrej 1989 Bratislava 0:21:45
18 28 555 Grebeči dalibor 1977 Behame.sk 0:21:53
19 29 936 Toček Erik 1977 Bratislava 0:22:03
20 31 997 Krištín Matej 1990 CK Falange 0:22:22
21 32 942 Strešnák Marián 1971 CK Falange 0:22:25
22 33 911 Prítula Andrej 1983 MT Team Ba 0:22:27
23 36 528 Galvánek Ján 1983 Bratislava 0:22:30
24 38 558 Ožvold Július 1975 Vysoká pri Morave 0:22:43
25 39 910 Clementis Michal 1989 MT Team Ba 0:22:46
26 41 941 Tlumač Ján 1975 Bratislava 0:22:59
27 42 931 Henček Tomáš 1986 Triax 0:23:02
28 46 906 Lopušný Patrik 1980 Sportdiag Senec 0:23:22
29 55 980 Thoma Peter 1980 VK Sĺňava Piešťany 0:24:27
30 56 966 Šindelár Martin 1977 Iron Team Ba 0:24:28
31 57 549 Bystriansky Marián 1975 Svätý Jur 0:24:29
32 58 947 Hronkovič Martin 1979 Bratislava 0:24:34
33 64 524 Mojzeš Matej 1985 TRM.sk VIP 0:25:13
34 65 937 Kadnár Juraj 1972 Starfit 0:25:17
35 69 535 Miklúšek Marián  1971 Viničné 0:25:26
36 70 538 Michalec Dušan 1974 Pezinok 0:25:37
37 71 924 Birnstein Adam 1986 Socka Team 0:25:42
38 75 908 Nemček Jozef 1977 Mac Rača 0:26:17
39 76 965 Slamka Tomáš 1980 Iron Team Ba 0:26:23
40 84 964 Gossányi Peter 1972 Iron Team Ba 0:27:21
41 85 986 Vajcík Michal 1982 Sv. Jur 0:27:25
42 87 948 Špalek Michal 1983 BA Zanzo 0:27:38
43 92 927 Paulík Daniel 1974 BLB 0:27:54
44 95 968 Fatul Stanislav 1973 Derometal PK 0:28:11
45 102 949 Kurucár Pavol 1982 Bratislava 0:29:06
46 104 901 Zaujec Miroslav 1980 Bratislava 0:29:25
47 106 542 Tančibok Filip 1991 Trnava 0:29:54
48 107 985 Fekete Michal 1977 Bratislava 0:30:07
49 110 995 Matula martin 1978 CK Galanta 0:31:16
50 111 961 Vráblik Juraj 1988 Bratislava 0:31:17
51 113 540 Ftáček Roman 1990 Bratislava 0:31:40
52 117 921 Udwardy Matúš 1991 Bratislava 0:32:10
53 124 943 Matula Ondrej 1982 Svätý Jur 0:33:58
54 129 953 Juriš Marián 1982 Mithbusters Pezinok 0:36:36
55 131 952 Chvostek Tomáš 1980 Pezinok 0:37:40
56 132 557 Pavlovič Matúš 1985 Socka Team 0:38:14
57 134 951 Farkaš Peter 1977 Šenkvice 0:42:53

Seniori 40-49 rokov

 poradie
kategória
celkové poradie  št. číslo  meno  ročník  klub/obec 

čas 

1 4 523 Šmýkal Igor 1966 Biketeam BA 0:19:25
2 7 982 Babka Milan 1969 Dukla Bratislava 0:19:34
3 12 998 Reingraber Miroslav 1966 CK Svätý Jur 0:19:56
4 16 548 Gandžala Cyril 1967 CK Svätý Jur 0:20:18
5 19 917 Milota Miroslav 1970 Dema racing team 0:20:52
6 35 958 Šipoš Dušan 1966 Vajnory 0:22:30
7 40 933 Zajíc Michal 1968 Proluc Team 0:22:54
8 43 533 Jelínek Tomáš 1963 Bratislava 0:23:12
9 44 981 Wachs Robert 1966 Dukla Bratislava 0:23:16
10 48 920 Kovačič Ivan 1967 Maxsport Team 0:23:51
11 52 550 Mišutka Tibor 1964 Bratislava 0:24:16
12 60 972 Hodúr Dušan 1969 AŠK Sport Report PK 0:24:55
13 72 929 Hudec Martin 1969 Proluc Team 0:25:52
14 73 950 Juhás Róbert 1970 Sportreport Ašk 0:26:03
15 77 902 Mráz Dušan 1965 Senec 0:26:30
16 81 928 Valko Pavol 1961 Bratislava 0:26:57
17 83 531 Machaj Martin 1968 Bratislava 0:27:09
18 88 553 Juhás Štefan 1962 Svätý Jur 0:27:41
19 97 990 Szucz Ervín 1963 ALI-BI Dol. Štál  0:28:34
20 99 963 Malatín Juraj 1963 RCP-Team 0:28:47
21 118 967 Trubač Rastislav 1969 AŠK Sport Report PK 0:32:27
22 119 526 Benčura Peter 1966 Bratislava 0:32:54
23 121 912 Kučera Roman 1964 Ašk Pezinok 0:33:27
24 123 904 Baják Juraj 1965 Svätý Jur 0:33:42
25 125 903 Belán Stanislav 1964 Pezinok 0:34:16

Veteráni nad 50 rokov
 

 poradie kategória poradie celkové  štartové číslo  meno  ročník  klub/obec 

čas 

1 8 925 Brida Milan 1959 Falange Bratislava 0:19:37
2 30 923 Škopek Gustáv 1959 Falange Bratislava 0:22:06
3 34 960 Polák Róbert 1955 Jakubov 0:22:27
4 37 987 Tahotný Jozef 1959 Loko Rača 0:22:33
5 47 532 Čulen Michal 1958 Bratislava 0:23:49
6 50 959 Hruška Štefan 1958 Dukla Bratislava 0:23:56
7 59 559 Jaslovský Jaroslav 1953 CK Svätý Jur 0:24:38
8 61 909 Nemčok Jozef 1957 MTB Kolečko 0:24:59
9 63 955 Rajtár Ján 1951 Bratislava 0:25:04
10 66 971 Jurkovič Emil 1960 AŠK Sport Report PK 0:25:18
11 82 547 Bednár Marián 1957 CK Svätý Jur 0:27:05
12 86 907 Jajcay Rudolf 1950 CK Svätý Jur 0:27:28
13 91 930 Hrubý Dušan 1959 Sportreport Pk 0:27:49
14 93 918 Varga Juraj 1955 Bratislava 0:27:58
15 94 905 Pipta Ján 1950 Sportservis 0:27:59
16 101 545 Chupáč Fabián 1960 Trnava 0:29:02
17 108 543 Tančibok Bohuš 1956 Trnava 0:30:20
18 115 534 Kasala Igor 1953 Kežmarok 0:32:04
19 120 973 Veselovský Jaroslav 1960 AŠK Sport Report PK 0:33:26
20 122 900 Letovanec František 1942 Slovak Media Team 0:33:32
21 126 946 Kanka Pavol 1955 Pezinok 0:34:20
22 127 554 Tomaškovič Peter 1952 Svätý Jur 0:34:23
23 136 919 Plevčík Benjamín 1952 Bratislava 0:47:34

Ženy do 39 rokov

 poradie kategória poradie celkové  štartové číslo  meno  ročník  klub/obec 

čas 

1 67 999 Ondrášiková Zuzana 1988 Biketeam BA 0:25:19
2 89 552 Juhásová Andrea 1985 CK Svätý Jur 0:27:43
3 90 996 Bäumlová Karin 1990 CK Falange 0:27:44
4 103 935 Šemodová Viera 1972 CK Apollo 0:29:15
5 109 551 Schrammová Veronika 1982 Svätý Jur 0:30:38

Ženy nad 40 rokov
 

 poradie kategória poradie celkové  štartové číslo  meno  ročník  klub/obec 

čas 

1 68 525 Trnovcová Alena 1964 VAZ-ka Bratislava 0:25:24
2 96 556 Madarasová Jana 1961 MTB Kolečko 0:28:33
3 114 537 Mrázková Milena 1970 Bratislava 0:31:48
4 116 934 Palečková Monika 1965 MTB Kolečko 0:32:06
5 130 994 Bergendiová Katka 1963 Bratislava 0:36:37
6 133 541 Tančiboková Eva 1957 Trnava 0:41:31

Juniori
 

 poradie kategória poradie celkové  štartové číslo  meno  ročník  klub/obec 

čas 

1 9 521 Šmýkal Martin  1993 Biketeam BA 0:19:40
2 11 913 Suchár Tomáš 1992 KCK Oslany 0:19:55
3 13 522 Posch Helmut 1993 Biketeam BA 0:20:13
4 14 978 Vančo Richard 1994 VK Sĺňava Piešťany 0:20:14
5 45 945 Kanka Daniel 1993 Pezinok 0:23:21
6 49 976 Miček Denis 1994 VK Sĺňava Piešťany 0:23:54
7 51 944 Trochta Daniel 1994 Pezinok 0:24:08
8 53 956 Rajtár Tomáš 1992 Bratislava 0:24:17
9 54 520 Pažitný Timotej 1995 Ašk Pezinok 0:24:26
10 62 977 Kosák Martin 1994 VK Sĺňava Piešťany 0:25:03
11 74 954 Zvodár Boris 1994 Sereď 0:26:08
12 78 539 Uváček Vlastimil 1992 Olympic Trnava 0:26:35
13 100 529 Pokorný Marek 1992 Biketeam BA 0:28:58
14 112 975 Bojňanský Martin 1994 VK Sĺňava Piešťany 0:31:28

Juniorky

 poradie kategória poradie celkové  štartové číslo  meno  ročník  klub/obec 

čas 

1 79 916 Milotová Adriana 1994 Dema racing team 0:26:52
2 80 527 Benčurová Katka 1993 Biketeam BA 0:26:55
3 98 915 Milotová Pavlína 1997 Dema racing team 0:28:43
4 105 969 Janušíková Nina 1996 Bike Team BA 0:29:32
5 128 536 Miklúšková Lucia 1995 Viničné 0:35:10
6 135 932 Zajícová Soňa 1997 Proluc Team 0:45:15
7 137 914 Danielová Tánička 2005 MTB Kolečko 0:54:12

 

Hlavný partner
Partneri